FAQ

Masz pytania? Sprawdź, czy już na to odpowiedzieliśmy poniżej.
Jakie usługi świadczymy?
W ramach abonamentu nasze Biuro świadczy kompleksową usługę księgową tj. zaksięgowanie dokumentów za dany miesiąc, wysyłka niezbędnych deklaracji do US i ZUS, podanie wyników oraz podatków do zapłaty, zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową pracowników naszych Klientów. W ramach dodatkowych usług zajmujemy się sprawozdawczością do GUS, wypełnieniem dokumentów kredytowych, sporządzaniem sprawozdań finansowych, rocznych deklaracji PIT, CIT oraz innymi czynnościami finansowo-księgowymi.
Na jakim obszarze działamy?
Nasze Biuro Rachunkowe działa głównie na obszarze Trójmiasta oraz okolic natomiast nie ograniczamy się tylko do tych lokalizacji i jesteśmy w pełni zdalnie obsłużyć klientów Biura z całej Polski.
Ile kosztuje obsługa księgowa w naszym Biurze?
Nasze usługi wyceniane są na podstawie takich zmiennych jak forma prawna podmiotu, ilość dokumentów, rejestracja w VAT, występowanie transakcji zagranicznych oraz ilość pracowników w danej firmie. Ceny dla ewidencji przychodów zaczynają się od 150 zł netto, podatkowej księgi przychodów i rozchodów od 200 zł netto, pełnych ksiąg od 500 zł netto.
Jak się z nami skontaktować?

Prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz znajdujący się po prawej stronie lub wysłanie maila pod adres biuro@brs-ksiegowosc.pl i krótkie opisanie swojej działalności, ilości dokumentów w miesiącu oraz ilości pracowników.

Napisz do nas

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Zaufaj specjalistom i już dziś skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Dane firmy

Adres

Copyright © 2024 by NOMAC